Čas plyne a přináší s sebou změny. Přestala jsem chodit na lekce sólového zpěvu, začala se dvěma trii (heh, tenhle tvar jsem si musela najít v Pravidlech) a vetřela se do smíšeného sboru Besharmonie. Bohužel, času už není tolik, jako když jsme ještě byli na škole, takže je pořád větší a větší problém se sejít. Nicméně velké naděje vkládám do swingového tria, které jsme sestavily se dvěma děsně šikovnými děvčaty.

Následující skladbičky jsem nahrála, když jsem ležela doma nemocná (což se mi poslední dobou stává velmi často, ale jenom málokdy k tomu můžu i zpívat). Takže pokud se vám zdá, že to zní, jako kdybych měla rýmu, tak se vám to nezdá.
První i druhá je z filmu O Brother, Where Art Thou? (Bratříčku, kde jsi), který má bluegrassový soundtrack s nádhernými písničkami. K svátku jsem dostala noty na vybrané songy, takže jsem se měla čeho chytit. Bez not jsem prostě nemožná.
Na I Am Weary, Let Me Rest jsem si chtěla vyzkoušet vokální doprovod s akordy. Asi to není úplně ono, na banjo by to znělo výrazně líp.

I Am Weary, Let Me Rest

Druhá písnička je zatím jedinou skladbou, kterou jsem nahrála celou. Zase mi tam chvilkama trochu hapruje rytmus, tentokrát bez zjevné příčiny (svoji blbost nepočítám, dobu bych přece nepřeskočila!), pravděpodobně je to tím, že jsem různě hejbala se čtvrtým hlasem (co je tam zvlášť v mezerách) a podělalo mi to časování všude možně. Nicméně i tak se to dá docela dobře poslouchat. Experimentovala jsem s různými filtry, tohle je tuším “Old Radio”. Bohužel, skladba mi sem nešla vložit celá, je tu limit 2 MB. Tak aspoň ochutnávku ve formě dvou slok.

Didn’t Leave Nobody But The Baby

Poslední je hrozně zajímavá a pěkná skladba, která má dokonce svou vlastní stránku na Wikipedii a ve třicátých letech ji proslavily Andrews Sisters. Název je v jidiš, nikoliv německy – zbylá slova jsou v této verzi přezpívaná do angličtiny.
Dostala jsem se k ní proto, že ji nacvičujeme s výše zmíněným swingovým triem – a naše provedení bude určitě ještě mnohem a mnohem hezčí!

Bei Mir Bistu Shein