Dnešní Vánočcon v Krakatitu byl bohatý na pomluvy nové informace. Svou přítomností nás poctily i osoby, které tak často nevídáme, jako Jarník, Alyssa, Eri nebo Klárka. Darion obohatil výběr tekutin opět o několik zajímavých položek (například banánový koktejl) a jeho toustům nesahá Festival Fantazie ani po kotníky.

Aby bylo učiněno zadost jménu akce, objevila se na stole i vánočka – spolu s exkluzivním novým drbem! Fajl a Julianne spolu pečou!!! A dokonce až do té míry, že upekli vánočku a šunkové šneky!

Ovšem za zásadní kromě toho považuji ještě fakt, že Alexka o tom věděla dřív než my a nijak tuto informaci nerozšiřovala! Doporučuji proto klubovém plénu zvážit její budoucí – nyní o něco hypotetičtější – přijetí do klubu.

Druhou zásadní věcí bylo domluvení budoucích klubových schůzek, na kterých by se (po vzoru KJV) prezentovaly zajímavé věci, které znají různí členové klubu. A následovala by divoká pitka (podmíněná účastí na předchozí prezentaci, muhehehe). Padl návrh, že by se mohly konat u Péti a Flada doma, kteří jest jsou mající velký monitor, a tedy by mohl dobře nahradit projektor projektující.

Jo a Fajl má novou práci – bude dělat manažera u T-Mobilu – a Péťa by chtěla ocas. Ne ten ocas, ale ocas, jako má démonická mucka na zdi v Krakatitu, jen bez té šipky na konci, jestli mi rozumíte. A nemyslím tu dračici, ta je na jiný zdi. Aby se s ním mohla držet v metru a pohodlně číst knížku. S tím ocasem.

A teď už jdu spát, alébrž mám hladinku.